Záložník Realu Madrid Rodrygo otevřeně hovořil o své budoucnosti a vztahu s klubem a manažerem. „Mám hlubokou náklonnost k Realu Madrid – tento klub je v mém srdci. Čas, který jsem zde strávil, byl neuvěřitelný a nedokážu si představit, že bych hrál za jiný tým.

Carlo Ancelotti měl obrovský vliv na můj vývoj jako hráče. Není to jen můj trenér, ale pro mě otcovská postava. Vedení a podpora, kterou poskytuje, byly neocenitelné. Ancelotti mi opravdu rozumí a v mé hře předvedl to nejlepší. Jsem vděčný, že vede náš tým.

Rodrygo, 23letý brazilský křídelník

Mým cílem je pokračovat v růstu a přispívat k úspěchu Realu Madrid po mnoho dalších let. Tady chci být. Fanoušci, stadion, vášeň – to vše je pro mě tak výjimečné. Vždy vynaložím 100% úsilí, když vstoupím na hřiště ve slavném bílém dresu.

Není místo, kde bych byl raději než právě tady. Real Madrid je můj domov a jsem nadšený z budoucnosti. S Ancelottim u kormidla a podporou tohoto neuvěřitelného klubu vím, že společně můžeme dosáhnout velkých věcí. Tohle je pro mě jen začátek neuvěřitelné cesty.“

Rodrygo, 23letý brazilský křídelník, je vycházející hvězdou Realu Madrid od svého příchodu do klubu v roce 2019. Jen v aktuální sezóně odehrál 45 zápasů napříč všemi soutěžemi, 17krát našel zadní síť a poskytuje 8 asistencí.

Rodrygova současná smlouva s madridským gigantem platí do konce června 2028, což svědčí o dlouhodobém závazku klubu vůči talentovanému mladíkovi. Renomovaný web Transfermarkt pro oceňování přestupů v současnosti odhaduje Rodrygovu tržní hodnotu na ohromujících 100 milionů eur, což zdůrazňuje jeho obrovský potenciál a vliv, který ve slavné bílé košili udělal.

S jeho dlouhodobou smlouvou a nebetyčně vysokou tržní hodnotou je Rodrygův status jednoho z nejslibnějších mladých talentů světového fotbalu nepopiratelný. Rozhodnutí Realu Madrid investovat do rozvoje Brazilce se ukázalo jako moudré a klub bude doufat, že plody jeho výkonů bude sklízet po mnoho dalších sezón.

Jak na základě této pasáže Rodrygo vnímá svou budoucnost v Realu Madrid?
Je plně odhodlán zůstat v Realu Madrid dlouhodobě
100%
Svou dlouhodobou budoucností v klubu si není jistý
0%
Voted: 1