Záložník Realu Madrid Rodrygo zamyšleně mluvil o remíze 2:2 v prvním zápase semifinále Ligy mistrů proti Bayernu Mnichov.

„Pokud nemůžeme vyhrát, znamená to, že nemáme hlad po vítězství, takže remíza se za daných okolností stala ideálním výsledkem. Je to normální výsledek a teď budeme hrát druhý zápas na našem domácím stadionu.“ , Santiago Bernabéu, které tak dobře známe.

Rodrygo se zamýšlí nad losováním semifinále Ligy mistrů s Bayernem Mnichov

Tyto vysoké zápasy Ligy mistrů jsou tím, pro co jako profesionální fotbalisté žijeme. Jsme zvyklí na tlak a intenzitu. Když si naši protivníci myslí, že jsme již poraženi, právě tehdy se můžeme stát nejnebezpečnějšími. V určitých momentech hry jsme nehráli naplno, ale pak jsme se dokázali ubránit a skóre srovnat.

Záložník Realu Madrid Rodrygo

Toni Kroos vytvořil moment čisté geniality svou přihrávkou vedoucí k našemu druhému gólu – bylo to neuvěřitelné. Vždy Kroose povzbuzujeme, aby pokračoval ve hře na nejvyšší úrovni, protože má mnohem více co nabídnout, nejen na jednu sezónu, ale na mnoho dalších let. Má mistrovství ve hře, které opravdu obdivuji, a cítím výsadu hrát po jeho boku.

Byl jsem nasazen na levém křídle, ale Vinicius a já jsme si občas vyměnili pozice, což je dobré pro flexibilitu a nepředvídatelnost našeho týmu. Doufám, že trenér bude pokračovat v této taktice, protože se nám osvědčila. Jít do druhého zápasu s otevřeným výsledkem je vzrušující vyhlídka, protože budeme hrát před našimi domácími fanoušky. Netrpělivě očekávám odvetný zápas a šanci zarezervovat si místo ve finále.“

Jaký byl celkový dojem Rodryga z remízy 2:2 s Bayernem Mnichov?
Zklamaný výsledkem
100%
Spokojenost s remízou jako ideální výsledek
0%
Natěšený na druhou etapu na Bernabéu
0%
Voted: 1